Садовник 3 разряд
Консультации:
(044) 331-02-06,
(044) 332-41-62,
(093) 53-22-106,
(098) 087-31-41,
(095) 527-00-70
г.Киев, ул.Патриарха М.Скрипника, 58. м."Вокзальная"
             С 1995 года  в сфере образования
О компании
Скидки и акции
Отзывы
Онлайн консультации
Статьи
Контакты
Позвоните мне
Ошибка доступа к серверу.
Попробуйте позже.
Неправильно введены данные.
Исправьте и попробуйте еще раз
Ваш запрос успешно отправлен.
Введите Ваше имя
Введите курс обучения
Введите номер телефона
Введите число
с картинки*:
Введите число
* обязательные для заполнения поля
Онлайн консультации по Skype
Главная /   Статьи /   Квалификационные характеристики (озеленение)

 • Садовник 3 разряд
 • Флорист 2 разряда
 • Флорист 3 разряда
 • Кваліфікаційна характеристика Садівник 3 розряду

  Завдання та обов’язки. Розроблює за кресленнями та ескізами планування художнього оформлення газонів, клумб і площ, що підлягають озелененню на територіях підприємств і організацій. Підготовляє садивний матеріал. Садить саджанці, живці, сіянці, дерева, кущі, квіткові рослини. Обробляє ґрунт, вносить мінеральні добрива і підживлює рослини. Обпилює рослини і оббризкує їх дезінфікуючими засобами. Викопує садивний матеріал. Копає ямки і засипає їх після висаджування саджанців. Підгортає, розгортає і поливає насадження. Стриже килимові газони, квітники. Виконує формувальне обрізування (підстригання) крони дерев і кущів. Заготовляє, установлює кілки та підв’язує до них рослини. Утеплює і обмазує дерева вапном, змазує прищеплення і місця пошкоджень дерев садовим варом. Збирає і сортує насіння та розсаду. Вирубує і викорчовує сухостійні дерева та кущі. Скошує траву на газонах, обрізує борти садових доріжок. Трамбує ґрунт. Прибирає озеленену територію від листя, скошеної трави і сміття. Спалює сміття. Заготовляє дернину і обдерновує поверхні. Організовує і веде оранжерейні та парникові господарства. Провітрює і утеплює парники та оранжереї. Прикриває посіви і рослини. Підготовляє ящики, горщики, стелажі і садить у них рослини. Улаштовує, прополює і шарує грядки. Додержується правил і норм охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

  Повинен знати: основи агротехніки і ботаніки; породи дерев, кущів та інших рослин, їх особливості і властивості; агротехнічні правила догляду за рослинами; способи сівби насіння і висаджування розсади; норми і час поливання рослин; способи садіння, пересаджування і прищеплення рослин; види, особливості добрив і дезінфікуючих засобів, способи їх застосування; способи стриження дерев і кущів; правила обробітку ґрунту і виконання підготовчих робіт для садіння рослин; температурні режими в теплицях, парниках і оранжереях; заходи щодо запобігання захворюванням рослин; способи боротьби із хворобами рослин; правила користування садово-городнім інструментом та інвентарем; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

  Кваліфікаційні вимоги. Професійно-технічна освіта або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

  Наверх